Foto Haber! Video Haber!

FurniTRend Akdeniz Mobilya Dekorasyon Fuarı kapılarını açtı ;

HTML gömme mevcut değil.
Elit Fuarcılık organizasyonu ile 12-16 Şubat tarihlerinde ANFAŞ’ta düzenlenen FurniTRend Akdeniz Mobilya Dekorasyon Fuarı kapılarını açtı.

Elit Fuarcılık Genel Müdür Mehmet Alper Çiçekçi yaptı. Çiçekçi yaptığı konuşmada, Antalya’da mobilya sektörü için yeni bir dönemi başlattıklarını ifade ederek, “Bugün Antalya’da sektör için önemli bir fuarın temelini hep birlikte atmış bulunmaktayız. Şu anda burada 70’in üzerinde firmamız 130’ün üstünde markayla yer alıyor. Çok ciddi bir yabancı katılımcı ise fuarımızda yer alıyor. İzmir, İstanbul, Bursa, İnegöl, Ankara, Kayseri ve çevre illerden gelen firmalarımıza teşekkür ediyoruz. Bu fuara birlikte başladık, umarım uzun yıllar devam ederiz. Ülkemize ve firmalarımıza fuarımızın büyük katkısı olmasını istiyoruz. Antalya konumu, otelleri olarak önemli bir potansiyele sahip. Sektör adına başarılı işler yapacak bu fuarımızı da hep birlikte büyüteceğiz” dedi.

“Ülke geneline hitap edeceğiz”

Törende konuşan TEMA Fuarcılık Genel Müdürü Aykut Karslı ise Antalya’da sektör adına yeni tohumlar attıklarını belirterek, katılımcı firmalara güzel bir fuar geçirmelerini diledi. Sektörün öncü firmalarının fuarda yer aldığının altını çizen Karslı, “Fuarımızda 70’in üzerinde firma ve yaklaşık 200 yabancı katılımcımız var. Türkiye’de yapılan birçok mobilya fuarı üretim yerlerinde yapılıyor. Antalya’da mobilya üretimi az ama önemli artı özellikleri var. Antalya’nın konumu, otelleri, İstanbul kadar olan uçuş sayısının olduğu yerde mobilya fuarı da olmak zorundaydı. İlk senemizde bize destek veren katılımcılarımıza çok teşekkür ediyoruz. Fuarlar ciddi külfetlerdir, herkes emeğinin karşılığını almak ister. Bu yerleşkenin tamamının ilerleyen dönemde ihracata yönelik ülke geneline hitap eden bir fuar olmasını istiyoruz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir